Dieta dr Dąbrowskiej

Warzyw Kubek w diecie owocowo-warzywnej, czyli więcej warzyw w warzywnej diecie!

 

Według założeń diety dr. Dąbrowskiej, w trakcie jej stosowania dopuszczalne jest jedynie spożywanie niskoskrobiowych warzyw oraz niektórych owoców. Główny cel diety Dąbrowskiej to oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawienie stanu zdrowia i witalności oraz poprawienie jakości snu. Oprócz tego dieta zakłada, że poprzez usuwanie chorych komórek, jest w stanie zapobiegać powstawaniu nowotworów oraz chorób cywilizacyjnych, jednocześnie wydłużając życie oraz poprawiając jego jakość.

 

Przeprowadzenie diety dr. Dąbrowskiej przy zastosowaniu koktajli Warzyw Kubek staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Różnorodność warzyw dostępnych w naszych koktajlach to wybór zarówno ulubionych smaków, jak i również odpowiedniej dawki witamin każdego dnia. Oczywiście wg zaleceń diety dr. Dąbrowskiej wybrane zostały wyłącznie warzywa niskoskrobiowe. Warzyw Kubek jest zawsze pod ręką.

 

Bogactwo błonnika zachowanego podczas procesu suszenia, które jest najzdrowszą metodą konserwowania żywności, redukuje nierzadko towarzyszące dietom, uczucie głodu. Wynika to z właściwości zachowania błonnika, który pęczniejąc w układzie pokarmowym, wywołuje uczucie sytości. Dodatkowym atutem dużej ilości błonnika jest wspomaganie usuwania złogów w naszych jelitach, co jest najważniejszą częścią pierwszego etapu diety dr. Dąbrowskiej. Oczyszczony organizm staje się zdolny do samoregeneracji i wzmacnia jego odporność.

 

Chcę spróbować

 

Dieta Dąbrowskiej to tak naprawdę owocowo-warzywny post, który obecnie stosowany jest jako dwuetapowy program odchudzania. Jej początkowym założeniem było pozbycie się toksyn z organizmu osoby, która poddała się diecie. Zrzucenie kilogramów miało być jedynie efektem ubocznym jej stosowania.

 

Leczniczy post, jak często nazywana jest dieta dr Dąbrowskiej, opiera się na jedzeniu jedynie owoców i warzyw lub piciu koktajli warzywnych przez cały okres trwania diety. Cały okres diety powinien trwać ok. 6 tygodni. W czasie trwania tej oczyszczającej diety zjadamy trzy główne posiłki i pijemy Warzyw Kubek o łącznej kaloryczności wahającej się od 400 do 600 kcal. Posiłki muszą składać się jedynie z warzyw i niektórych owoców.

 

Kolejnym atutem przemawiającym za tym, aby włączyć Warzyw Kubek do diety opartej na wytycznych dr. Dąbrowskiej jest fakt, iż warzywa użyte do jego produkcji pochodzą wyłącznie z certyfikowanych, kontraktowanych upraw, a suszone są w formie surowej! To właśnie surowe warzywa są fundamentem warzywnej dr. Dąbrowskiej.

 

Warzyw Kubek to nie tylko wartościowy koktajl – to przekąska, która jest łatwa zarówno w przechowywaniu, jak i przygotowaniu. To sprawia, że porcję warzyw masz zawsze pod ręką! Mała saszetka, którą zawsze będziesz mieć przy sobie, jest odpowiednikiem 200 gramów świeżych warzyw.

 

W jednej porcji Warzyw Kubek znajdziesz 80% witamin i 100% minerałów warzyw świeżych, a to wszystko zamknięte w maksymalnie 70 kcal. Korzystając z Warzyw Kubek, masz pewność, że spożywasz wyłącznie warzywa, które w sposób naturalny wyrosły na polu, a ich zbiór odbył się po osiągnięciu pełnej dojrzałości. Bez sztucznych konserwantów i GMO! Nie znajdziesz tu nowalijek, a wyłączenie pełnowartościowe warzywa.

 

Dlaczego Warzyw Kubek w Twojej diecie dr. Dąbrowskiej? Podsumujmy!

 

- źródło utraconych witamin i minerałów.

- bogactwo błonnika biorącego czynny udział w procesie trawienia i oczyszczania.

- wyłącznie surowe, niskoskrobiowe warzywa.

- posiłek o maksymalnie 70 kcal.

- poręczny i łatwy w przygotowaniu gdziekolwiek jesteś.

- różnorodność warzyw dostępnych o każdej porze roku z pewnością certyfikowanego źródła.

- bez sztucznych barwników, konserwantów i GMO.

- wartościowy posiłek eliminujący uczucie głodu na kilka godzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl