Dieta dr Dąbrowskiej

Warzyw Kubek w diecie owocowo-warzywnej, czyli więcej warzyw w warzywnej diecie!


Przeprowadzenie diety owocowo-warzywnej przy zastosowaniu koktajli Warzyw Kubek staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Różnorodność warzyw dostępnych w naszych koktajlach to wybór zarówno ulubionych smaków, jak i również odpowiedniej dawki witamin każdego dnia. Oczywiście wg zaleceń diety owocowo-warzywnej wybrane zostały wyłącznie warzywa niskoskrobiowe.


Bogactwo błonnika zachowanego podczas procesu suszenia, które jest najzdrowszą metodą konserwowania żywności, redukuje nierzadko towarzyszące dietom, uczucie głodu. Wynika to z właściwości zachowania błonnika, który pęczniejąc w układzie pokarmowym, wywołuje uczucie sytości. Dodatkowym atutem dużej ilości błonnika jest wspomaganie usuwania złogów w naszych jelitach, co jest najważniejszą częścią pierwszego etapu diety owocowo-warzywnej. Oczyszczony organizm staje się zdolny do samoregeneracji i wzmacnia jego odporność.

Kolejnym atutem przemawiającym za tym, aby włączyć Warzyw Kubek do diety opartej na wytycznych owocowo-warzywnej jest fakt, iż warzywa użyte do jego produkcji pochodzą wyłącznie z certyfikowanych, kontraktowanych upraw, a suszone są w formie surowej! To właśnie surowe warzywa są fundamentem diety owocowo-warzywnej.

Warzyw Kubek to nie tylko wartościowy koktajl – to przekąska, która jest łatwa zarówno w przechowywaniu, jak i przygotowaniu. To sprawia, że porcję warzyw masz zawsze pod ręką! Mała saszetka, którą zawsze będziesz mieć przy sobie, jest odpowiednikiem 200 gramów świeżych warzyw.

W jednej porcji Warzyw Kubek znajdziesz 80% witamin i 100% minerałów warzyw świeżych, a to wszystko zamknięte w maksymalnie 70 kcal. 

Korzystając z Warzyw Kubek, masz pewność, że spożywasz wyłącznie warzywa, które w sposób naturalny wyrosły na polu, a ich zbiór odbył się po osiągnięciu pełnej dojrzałości. Bez sztucznych konserwantów i GMO! Nie znajdziesz tu nowalijek, a wyłączenie pełnowartościowe warzywa.

Dlaczego Warzyw Kubek w Twojej diecie owocowo-warzywnej? Podsumujmy!

- źródło utraconych witamin i minerałów.
- bogactwo błonnika biorącego czynny udział w procesie trawienia i oczyszczania.
- wyłącznie surowe, niskoskrobiowe warzywa.
- posiłek o maksymalnie 70 kcal.
- poręczny i łatwy w przygotowaniu gdziekolwiek jesteś.
- różnorodność warzyw dostępnych o każdej porze roku z pewnością certyfikowanego źródła.
- bez sztucznych barwników, konserwantów i GMO.
- wartościowy posiłek eliminujący uczucie głodu na kilka godzin.

Produkt dnia
Chcę spróbować 40 koktajli 7 smaków
Chcę spróbować 40 koktajli 7 smaków
134,80 zł 117,70 zł
zestaw
Dieta Detoks - Odchudzanie 100 koktajli
Dieta Detoks - Odchudzanie 100 koktajli
337,00 zł 247,00 zł
szt.
Zakupy grupowe 400  szt
Zakupy grupowe 400 szt
1 348,00 zł 788,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl