Dieta sokowa

Warzyw Kubek w diecie sokowej

 

Obecny trend na diety sokowe bije rekordy popularności. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że żyjemy szybko i intensywnie, ale dlatego, że rośnie nasza świadomość pt. Jesteś tym co jesz. Żyjąc w biegu często sięgamy po fast foody i produkty wysoko przetworzone, a tym samym nasz organizm oczekuje od nas detoksu. Dieta sokowa jest łatwa i przyjemna w stosowaniu, a jednocześnie dotrzymuje nam kroku w życiu w biegu.

Nie rzadko jednak spotykamy się z gotowymi wysoko przetworzonymi produktami pozbawionymi większości właściwości zdrowotnych. Oferowane produkty to zazwyczaj wyprodukowane z soku zagęszczonego zamienniki zdrowych koktajli wzbogaconych tablicą Mendelejewa oraz solą, aby odpowiednio wydłużyć ich termin przydatności do spożycia. Czy tego właśnie szukamy? Nie!

To ma być nasz detoks, nasz powrót do zdrowia i przywrócenie prawidłowej flory bakteryjnej dla naszego organizmu.

Koktajle Warzyw Kubek nie mają nic do ukrycia – to przejrzysty skład warzywny bez dodatku sztucznych barwników czy konserwantów. Jedyny proces jakiemu zostały poddane zawarte w nim warzywa to odwodnienie, czyli suszenie. Dzięki temu zachowały 100% błonnika i minerałów oraz 80 % witamin. W jednym koktajlu znajdziemy połowę dziennego zapotrzebowania na warzywa. Bogactwo błonnika ułatwia pozbycie się toksyn z organizmu, które atakują nas każdego dnia przez układ pokarmowy i oddechowy.

Saszetki, w których zostały ukryte nasze warzywa są małe i poręczne, możesz je mieć zawsze przy sobie. A kiedy najdzie Cię uczucie głodu wystarczy kubek wody i voilà!

Warzyw Kubek to pewność porcji zdrowia i prostej drogi do poprawy naszego samopoczucia. Różnorodność smaków i kompozycji pozwala zadbać o organizm na każdej płaszczyźnie zdrowotnej.

 

Błonnik w koktajlach Warzyw Kubek

 

Kto z nas wyobraża sobie dietę wspomagającą utratę zbędnych kilogramów bez warzyw? Zapewne nikt, być może marzyciele lub poszukujący diety cud. Warzywa stanowią podstawę żywienia podczas redukcji masy ciała. Są one bowiem bogatym źródłem witamin i minerałów, których uzupełnianie podczas deficytu kaloryczności jest kluczowym elementem dbania o prawidłową pracę organizmu.  Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na zawarty w warzywach błonnikBłonnik odgrywa istotną rolę w procesie trawienia pokarmów oraz wchłaniania ich w przewodzie pokarmowym. Koktajle podczas diety możemy przygotowywać samodzielnie w sokowirówce, ale wiąże się to z utratą ogromnej ilości włókien roślinnych, a ponadto przyjmowany w tej postaci błonnik jest już nawodniony, co odbiera mu pewne funkcje, w tym łagodzenia uczucia głodu.  

Czym charakteryzuje się błonnik w koktajlach Warzyw Kubek? Dlaczego spełnia istotniejszą rolę w diecie?  

Warzyw Kubek zawiera wyłącznie surowe warzywa poddane procesowi suszenia w niskich temperaturach, co pozwoliło zachować jego właściwości. Suszeniu zostały poddane całe warzywa optymalnie wykorzystując ich właściwości zdrowotne. Stosując taką technologię zachowaliśmy 100% błonnika, minerałów i 80% witamin. Dzięki skondensowanej formie naturalnego błonnika możemy czerpać z niego wszystkie korzyści.  

Co zatem oferuje błonnik zawarty w Warzyw Kubek?  

Skutecznie niweluje uczucie głodu. Pęcznieje w układzie pokarmowym powodując uczucie sytości. Spowalnia również wchłanianie glukozy, dzięki spowolnieniu produkcji insuliny. Poprzez przyspieszoną perystaltykę jelit zapobiega zaparciom; wiążąc się z wodą odpowiednio nawadnia i pomimo zwiększonych mas kałowych proces ten jest przyspieszony. Błonnik zawarty w naszych koktajlach skutecznie usuwa toksyny zawarte w pożywieniu (wiążąc się z nimi w układzie pokarmowym). Jestem niczym doping dla mikroflory naszego organizmu, ponieważ podczas jego rozpadu powstają ważne dla naszego zdrowia szczepy bakteryjne. Spożywany systematycznie obniża ryzyko chorób takich jak cukrzyca, otyłość, kamica czy choroby układu krążenia.  

Twój milowy krok w małej saszetce 

Warzyw Kubek to przede wszystkim wygoda stosowania niezależnie od tego jaki tryb życia prowadzisz. Twoja skondensowana porcja witamin, minerałów i błonnika potrzebuje tylko kubka wody, aby rozpocząć zdrowotną pracę dla Twojego organizmu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl