O firmie

KIM WŁAŚCIWIE JESTEŚMY i SKĄD TAKI POMYSŁ?

"Way to slim" to zespół ludzi o zupełnie odmiennych osobowościach, których łączy pasja do zdrowego trybu życia. Bieg życia codziennego, brak czasu i nieustanne jedzenie w biegu stały się dla nas wyznacznikiem do stworzenia czegoś zupełnie nowego. Naszym celem jest wprowadzenie w szalone tryby naszego życia oddechu natury. W ten oto sposób zrodziły się koktajle Warzyw Kubek.

Półki w sklepach aż uginają się od pięknych, soczystych i przede wszystkim różnorodnych warzyw. I każdy z nas w drodze do pracy, szkoły, na trening sięga po buraka, selera czy kapustę by w wolnej chwili zdrowo pochrupać - otóż wcale nie! Kupujemy gotowe półprodukty, łatwe w przygotowaniu, smaczne i syte, nie zdając sobie jednocześnie sprawy jak wielką krzywdę wyrządzamy swojemu organizmowi. Pełne chemii, konserwantów i wspomagaczy smaku gorące kubki, zupki "chińskie" czy kupiona w pracowniczym barku zapiekanka są nie tylko niezdrowe, ale również kaloryczne.

Warzyw Kubek postanowił to zmienić, wyjść naprzeciw i pokazać, że również przekąski w formie instant mogą być zdrowe i dietetyczne.

Postawiliśmy przede wszystkim na wygodę i dostępność certyfikowanych warzyw, których brak odczuwalny jest na każdym kroku. Od dziecka rodzice wpajali nam jak ważne jest ich jedzenie i jak wiele witamin i substancji odżywczych zawierają. Niestety, w dobie dnia powszedniego okazało się, że ich spożycie, choć tak propagowane, jest wyjątkowo niskie.

Warzywa, z których produkowane są Koktajle Warzywne pochodzą od sprawdzonych i cyklicznie monitorowanych producentów. Warzywa z tych upraw używane są także jako półprodukty w odżywkach dla dzieci i podlegają specjalnym restrykcyjnym normom. Należy pamiętać, że warzywa zbierane są tylko po osiągnięciu pełnej dojrzałości kiedy ich wartości odżywcze, smak i aromat są najpełniejsze.

Dla Waszego komfortu stworzyliśmy zupełnie nową przekąskę, które jest nie tylko łatwa w przygotowaniu, ale jednocześnie pełna witamin, wartości odżywczych i zawsze pod ręką!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl